“Укртрансбезпека” перевірила черкаський транспорт

“Укртрансбезпека” перевірила черкаський транспорт

Відсутність договору страхування, графіка руху автобуса та індивідуально-контрольної книжки. Ці порушення під час рейду зафіксували працівники “Укртрансбезпеки” у громадському транспорті Черкаської області.

Про це інформує “Суспільне”.

Зі слів інспектора Укртрансбезпеки Івана Медухи, перевірки здійснюють у межах “Тижня безпеки дорожнього руху”.

Працівники Укртрансбезпеки перевірили автобуси черкаського автовокзалу.

У транспортному засобі, що курсує маршрутом “Умань — Черкаси” порушень не виявили. Водій Григорій Накаряков щоденно проходить медогляд і перевірку автобуса.

Автобус сполучення “Черкаси — Біла Церква” також перевірили. У арсеналі водія Анатолія Хорхуна є і тахограф – пристрій, для контролю часу праці та відпочинку водія, і техпаспорт та медогляд.

Пасажирка черкащанка Анна Подзігун їхала автобусом до Сміли. Журналістам розповіла, що під час поїздки зважає на те, чи водій напідпитку чи ні, та хвилюється щоб справний був автобус.

Після того, як усі транспортні засоби автовокзалу перевірені, працівники “Укртрансбезпеки” інспектують громадські автобуси Черкас. У перші хвили патрулювання виявляють порушника – автобус № 24. У водія немає індивідуальної книжки та страховки, розповів спеціаліст установи Іван Медуха:

“У водія відсутня медична страховка, перевізник не забезпечив індивідуальною книжкою, де фіксується режим роботи і відпочинку водія. Це – порушення”.

За таке передбачений штраф: 1 700 гривень для перевізника, і 170 для водія, зауважив Іван Медуха.

Водій Юрій Максименко ситуацію коментує так: “Ми, водії, залишаємось крайні, мене ця робота уже дістала. Я вже розрахувався й забрав трудову книжку. Мене ця перевізка дістала”.

Зі слів Івана Медухи щоденно вони перевіряють 80 автобусів. Такі інспектування необхідні, аби виявляти порушення, щоб поїздки у громадському транспорті були безпечні.

Спеціаліст “Укртранбезпеки” області Олександр Обухов зазначив, що такі рейди продоять щороку. Однак кількість порушень цьогоріч менша ніж торік.

“Зменшується кількість нелегальних перевізників і зменшується кількість порушень серед легалів тому що проводяться роботи, “тижні безпеки дорожнього руху”, місячники. Водій сам відповідає не тільки за своє життя, а й за життя пасажирів, і навіть при перевезенні вантажу він також є учасником дорожнього руху”, – повідомив Олександр Обухов.

Такі перевірки у межах “Тижня безпеки дорожнього руху” триватимуть до 15 листопада.

Залиште коментар