Уманчанка до смерті забила чоловіка палицею

Уманчанка до смерті забила чоловіка палицею

Групою прокурорів  Уманської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вбивства 66-річного жителя Уманського району за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство).

Про цей факт повідомили в Уманській місцевій прокуратурі.

Так, в ході досудового розслідування встановлено, що 28 грудня 2017 року в одному із сіл Уманського району, перебуваючи у власному домоволодінні 64-річна жінка в ході раптово виниклого конфлікту зі своїм 66-річним чоловіком зачинилась від останнього в будинку, та в подальшому під час спроби чоловіка потрапити до будинку через вікно, шляхом пошкодження скла вікна дерев’яною палицею, відібрала вищевказану палицю, діючи умисно та цілеспрямовано, з метою нанесення останньому тілесних ушкоджень, почала штурляти та наносити нею удари в область голови чоловіка, в результаті нанесених даних поштовхів та ударів дерев’яною палицею, останній впав на землю. Після цього, жінка, продовжуючи свій злочинний намір на нанесення тілесних ушкоджень з метою заподіяння смерті, вийшла з будинку на вулицю, підійшла до свого чоловіка, який на той час лежав на землі біля вікна будинку, та, діючи умисно та цілеспрямовано продовжила наносити останньому численні удари дерев’яною палицею по різних частинам тіла та безпосередньо по голові, в наслідок яких чоловік помер на місці.

29 грудня 2017 року вказаній особі повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ст. 115 Кримінального кодексу України.

Наразі  проводяться  необхідні  слідчі  та  процесуальні  дії, спрямовані на  встановлення  усіх  фактичних  обставин  справи.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні взято на контроль керівництвом Уманської місцевої прокуратури.

Довідково: У разі доведення вини, жінці загрожує покарання у вигляді позбавленням волі на строк від семи до п‘ятнадцяти років.

Залиште коментар