Уманські лісівники оновлюють рекреаційні пункти

Уманські лісівники оновлюють рекреаційні пункти

Одним із важливих напрямків роботи уманських лісівників є облаштування комфортних умов відпочинку на території держлісфонду. Щороку вони будують нові та оновлюють вже існуючі рекреаційні пункти, деякі знаходяться безпосередньо в лісі, інші – обабіч доріг, аби подорожуючі мали можливість зупинитися в затишному місці для перепочинку.

Так, нещодавно було оновлено один із найбільш відвідуваних рекреаційних пунктів, що розташований у Собківському лісництві, понад трасою Київ-Одеса. Тут лісівники зробили реконструкцію альтанок, територію довкола огородили новеньким парканом. Окрім того, встановили наочну агітацію, аби відпочивальники пам’ятали, що необхідно прибрати за собою сміття, яке захаращує ліси й нищить екосистему, та не забували про правила поведінки в лісі.

«Ми активізували роботу з облаштування рекреаційних пунктів, бо цей напрямок роботи є важливим не лише для нас, а насамперед для місцевого населення, громадськості, подорожуючих. Крім того, такою діяльністю водночас намагаємося формувати культуру поведінки населення на природі», – говорить директор Уманського лісгоспу Михайло Вовченко.

Уманські лісівники неабияк зацікавлені у цивілізованому відпочинку людей у лісових масивах та поблизу них, тож відпочиваючим потрібно пам’ятати, що кожен з нас йде в ліс не останній раз, і варто поводитися так, аби й наступні відвідування були приємними та затишними.

Про це інформують в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Залиште коментар