Унікальне агрошоу влаштують у Черкасах

Унікальне агрошоу влаштують у Черкасах

16-19 травня в місті Черкаси відбудеться ІІ Міжнародна агропромислова виставка – AGROSHOW Ukraine 2018. Виставка відбудеться в унікальному форматі експо-фест, аналогів якому немає в Україні. Про це інформує прес-служба Черкаської міської ради.

AGROSHOW у 2018 році – це ефективний маркетинговий засіб для учасників та цікава подія та нові можливості для відвідувачів.

Під гаслом «Покажи як ти можеш» учасники та організатори готують 5 демонстраційних зон: полігон для демонстрації ґрунтообробної техніки, тракторний тест-драйв, демо-майданчик дронів, демонстрація навантажувачів та автомобільний тест-драйв.

Для того, щоб відвідувачі виставки змогли не тільки попрацювати, а й отримати задоволення від проведеного часу, на AGROSHOW відбудеться ціла низка розважальних заходів. У 2017 році – шоу-мийка тракторів, перегони поросят, шоу дронів, краш-тест автомобіля. У 2018 на експо-фесті відбудеться ще більше вражаючих заходів. А що саме це буде – зможете дізнатися вже 16 травня.

НОВИНКА від організаторів! На AGROSHOW відбудеться «Трактор-базар». Це виставка-продаж вживаної техніки «з рук власників».

Господарства представлять техніку для продажу, а відвідувачі зможуть за доступною ціною її купити.

Також, відвідувачі заходу зможуть взяти участь у діловій програмі виставки: семінари, конференції, майстер-класи від партнерів та учасників.

Можливості AGROSHOW, підтверджені фактами 2017 року:

– Знайти надійного партнера і дистриб’ютора.
– Підтримати конкурентну спроможність.
– Збільшити обсяг продажів.
– Отримати важливий ресурс знань і обмінятися досвідом.
– Ознайомитися з ринковим асортиментом.
– Заявити про свою компанію чи бренд широкому колу професіоналів.
– Налагодити міжрегіональну та міжнародну співпрацю.

Експозиція буде представлена більш ніж 250 компаніями з України за з-за кордону.

Тематика виставки: техніка та обладнання, внутрішньогосподарська логістика, селекція та насінництво, біологічні препарати, агрохімія та засоби захисту, управління технологічними процесами, фінансові та страхові технології.

ПЛАНУЙТЕ УЧАСТЬ! Заявки на участь приймаються до 5 травня 2018 року. Зареєструватися, як відвідувач можна за посиланням: http://agroshow.com.ua/invitation/.

Режим роботи виставки:

16 травня – 10:00-17:00
17-18 травня – 09:00-17:00
19 травня – 09:00-15:00

Місце проведення:
м.Черкаси, вул. Смілянська, 168, КП «Черкаський аеропорт».

Контакти:
+38(068)485 83 86, +38(0472)50 00 65, [email protected], www.agroshow.com.ua.

Залиште коментар