Уперше Черкаси приймають чемпіонат України в неолімпійських класах яхт та серед юніорів з вітрильного спорту

Уперше Черкаси приймають чемпіонат України в неолімпійських класах яхт та серед юніорів з вітрильного спорту

Уперше за всі роки незалежності Черкаси приймають чемпіонат України в неолімпійських класах яхт та серед юніорів з вітрильного спорту. Про це повідомив міський голова Анатолій Бондаренко.

Змагання, які триватимуть кілька днів, зберуть понад 70 учасників з усієї країни, включаючи Київ, Миколаївську, Дніпропетровську, Донецьку, Полтавську та Черкаську області. На них чекають захоплюючі стартові гонки в п’яти неолімпійських класах яхт: Finn, Ilca 6, Ilca 7, Ultra M та 470.

«Сьогодні маю велику честь привітати всіх спортсменів та спортивні колективи. Наша вдячність також належить нашим незламним ЗСУ, які забезпечують можливість проведення таких подій. Відтак, через деякий час ми будемо підтримувати наших атлетів на хвилях Маріуполя та інших міст, які знову стануть вільними від окупації.

Бажаю всім учасникам відмінних стартів та неймовірної конкуренції. Кожна перемога присвячується нашим героїчним захисникам, які зараз стоять на передовій, захищаючи нашу країну від ворога», – пише Анатолій Бондаренко.

Залиште коментар