“Уряд взяв на себе всю відповідальність за наслідки локдауну”, – Бондаренко

“Уряд взяв на себе всю відповідальність за наслідки локдауну”, – Бондаренко

Міський голова Анатолій Бондаренко в прямому ефірі телеканалу «Еспресо TV» прокоментував введення локдауну. Про це інформує пресслужба міськради.

– Рішення про запровадження жорсткого карантину ухвалив Кабінет Міністрів України. Уряд взяв на себе всю відповідальність за його наслідки як вищий орган виконавчої влади, – прокоментував Анатолій Васильович. – Попередній локдаун, який діяв навесні, закінчився для нашого міста недоотриманням майже 200 мільйонів гривень надходжень до міського бюджету. У результаті ми змушені були згорнути велику кількість проектів. Чим обернеться теперішній карантин – покаже час.

Водночас, Анатолій Бондаренко повідомив, що від завтра з метою економії коштів міського бюджету працівники Черкаської міської ради йдуть у відпустку за власний рахунок.

За словами міського голови, за подібних обставин імовірно, що місцеві бюджети зможуть забезпечувати тільки захищені статті та заробітну плату.

– Із фінансової точки зору – може бути колапс, – зауважив Анатолій Бондаренко та висловив сподівання, що уряд таки пом’якшить карантинні обмеження, зважаючи на стабільну динаміку захворюваності на Covid-19.

Крім того, Анатолій Бондаренко, коментуючи тему захворюваності на коронавірусну інфекцію, повідомив, що нині в Черкасах наявні 50 вільних ліжок та ще 50 у резерві в тимчасовому ковідному госпіталі.

– Насправді жорсткий карантин треба було б вводити в період новорічних свят, – прокоментував Анатолій Васильович та наголосив, що в нинішніх умовах кожному важливо усвідомлювати особисту відповідальність за власне здоров’я та дотримуватися елементарних санітарних правил і норм.

Нагадаємо, із 8 до 24 січня включно в Україні діятимуть посилені карантинні обмеження. Відповідну постанову «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19» було прийнято на засіданні Кабінету Міністрів 9 грудня.

Залиште коментар