Урочисті збори з нагоди Дня Конституції відбулися в міському будинку культури

Урочисті збори з нагоди Дня Конституції відбулися в міському будинку культури

Урочисті збори з нагоди Дня Конституції України відбулися в Черкаському міському будинку культури ім. Кулика. Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко привітав присутніх зі святом і відзначив низку волонтерів та військовослужбовців.

Насамперед присутні вшанували пам’ять усіх полеглих за волю України хвилиною мовчання. Затим переглянули відео із сесійної зали Верховної Ради України, де йшлося про історичний момент голосування за прийняття Основного Закону нашої держави. Наголошували на тому, що батьком цієї Конституції є черкасець, колишній проректор Черкаського державного технологічного університету, народний депутат України кількох скликань Михайло Сирота.

Під час урочистостей Черкаський міський голова відзначив низку волонтерів, військовослужбовців, учасників бойових дій та співробітників служби судової охорони. З нагоди Дня Конституції України їм вручили медалі «За сумлінну працю», нагрудні знаки «За мужність і героїзм», грамоти виконавчого комітету і подяки міського голови – за невтомну працю й активну громадянську позицію.

«Громада Черкас пишається кожним із вас. Ви люди, які не словами, а вчинками демонструють любов до рідного міста та до України, – сказав Анатолій Бондаренко. – Сьогодні нам важливо жити й працювати в єдності, гуртуватися навколо спільної мрії про українську перемогу. Низький уклін хлопцям та дівчатам, які служать у ЗСУ, за кожен мирний ранок, за можливість працювати, за те, що наші діти навіть у ці неспокійні часи продовжують навчатися і відвідувати садочки. Дякую всім волонтерам за їхні колосальні зусилля як для військових, так і для всіх людей, які постраждали через війну. Ми обов’язково переможемо. Слава Україні!»

Залиште коментар