В Чорнобаї чоловіка вкотре засуджено за крадіжку

В Чорнобаї чоловіка вкотре засуджено за крадіжку

Чорнобаївським районним судом до позбавлення волі засуджено чоловіка, який неодноразово вчиняв злочини проти власності.

Про це онлайн-газеті Новини Черкас повідомили у Золотоніській місцевій прокуратурі.

Засуджений раніше притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення злочинів проти власності, однак на шлях виправлення не став та скоїв новий злочин.

В ході судового розгляду встановлено, що злодій в 2015 році судом звільнений умовно-достроково на невідбутий термін 1 рік 3 місяці 28 днів, на шлях виправлення не став в серпні 2016 року близько 20:00 повторно, переслідуючи мету таємного викрадення чужого майна, діючи умисно, з корисливих мотивів, шляхом вільного доступу, перебуваючи на території домоволодіння, розташованого в одному із сіл Чорнобаївський район скоїв крадіжку мобільного.

Він же, повторно, в серпні 2016 року проник до приміщення машинного-тракторного парку звідки таємно скоїв крадіжку кабелю електрозварювального апарата довжиною 20 м, вартістю 7805,00 гривень.

Також, злодій в вересні проник до будинку в одному із сіл Чорнобаївський район, звідки таємно скоїв крадіжку ноутбука з блоком живлення, мобільного телефону, бензокоси.

Суд, на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення засудив злісного крадія до покарання у виді 4 років позбавлення волі.

Залиште коментар