В області провели регіональний фест з робототехніки

В області провели регіональний фест з робототехніки

Більше 200 учасників у складі 14 команд учнів початкової школи та 18 команд учнів старшої школи закладів загальної середньої освіти області взяли участь у Регіональному фестивалі з робототехніки FIRST LEGO League. Цієї суботи він відбувся в онлайн-форматі.

Кожного року команди готують проект з нової теми, оголошеної FIRST Lego League. Темою цьогорічного сезону для молодших учасників 6-10 р. є «Винахідники гри», а для учасників 9-16 років – «Твори.Грай.Рухайся».

– Цьогоріч вперше змагання з робототехніки проводилося в режимі онлайн, але традиція, започаткована ще у 2017 році збережена, цікавість до участі у фестивалі з боку учасників освітнього процесу на високому рівні, адже участь у будь-якому форматі фестивалю – це не лише конструювання та змагання роботів, участь у фестивалі дає можливість командам відчути себе науковцями, винахідниками та інженерами, – відзначив очільник обласного управління освіти і науки Валерій Данилевський. – Інноваційний розвиток планети свідчить про те, що вже завтра професії ІТ-сфери, робототехніки займуть основне місце в життєдіяльності як планети, так і людини. Розуміючи це, Управління освіти і науки ОДА, обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників, педагоги Черкащини займаються розвитком робототехніки на серйозному рівні та вже мають високі результати.

На фестивалі на учасників чекали такі види змагань: «основні цінності», «командна модель», «кодування», «командний постер», «гра роботів», «інноваційний проект», «дизайн робота» та «основні цінності», а також активності, руханки та інтелектуальні ігри.

Цьогорічним Чемпіоном змагань стала команда «BrainsON» Черкаської санаторної школи.

Про це інформують на сайті Черкаської ОДА

Залиште коментар