В ОДА відпрацювали «умовну» надзвичайну ситуацію через ускладнення погодних умов

В ОДА відпрацювали «умовну» надзвичайну ситуацію через ускладнення погодних умов

Дії органів управління та сил цивільного захисту області у разі виникнення надзвичайних ситуацій у мирний час сьогодні обговорили в обласній державній адміністрації під головуванням заступника голови Черкаської облдержадміністрації Костянтина Омаргалієва у ході засідання територіальної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки.

Як повідомляють в Управлінні ДСНС у Черкаській області, згідно із ввідною, складна метеорологічна обстановка в регіоні призвела до виникнення надзвичайної ситуації по усій області. Стихія супроводжувалася поваленням дерев, руйнуванням покрівель житлових будинків та об’єктів інфраструктури, руйнуванням покриття автошляхів та ускладненням руху транспорту, підтопленням господарських об’єктів, споруд, житлових будинків та присадибних ділянок. Відбулося порушення функціонування систем життєзабезпечення населення, енергозабезпечення населених пунктів, а також зареєстровані випадки загибелі та травмування людей.

23119900_1507838119252824_1118194594864106406_oУ ході засідання керівники відомчих організацій доповідали про управлінські рішення, які будуть прийняті для вирішення поставлених завдань.

Особлива увага під час наради приділялася збору інформації, її аналізу та реагуванню на можливі ускладнення загальної обстановки.

За інформацією прес-служби ОДА.

Залиште коментар