В Україні запровадять диджиталізовану систему управління ризиками

Фонд державного майна України стане першою державною установою, яка запровадить диджиталізовану систему управління ризиками. Про це повідомляє пресслужба установи.

Ця цифрова система дозволить отримати нові інструменти для ефективного корпоративного управління, захисту інтересів держави та виявлення корупційних ризиків.

Цифрова система буде реалізована на базі сучасних ІТ-рішень з максимальною автоматизацією. Вона базується на трьох основних стандартах: ISO, COSO та INTOSAI і дозволяє аналізувати всі управлінські рішення, виявляти потенційні ризики та уникати значної кількості негативних подій та втрат

Важливо, що система охопить не лише центральний апарат Фонду, а і його регіональні відділення та ТОП-підприємства в управлінні ФДМУ.

«Запровадження системи дозволить в майбутньому скоротити збитки державних підприємств до 5 разів. ‎Управління ризиками та комплаєнс мають бути складовою щоденного процесу прийняття управлінських рішень на всіх рівнях»‎, — стверджує Перший заступник Голови ФДМУ Денис Шугалій (Denis Shuhalii).

Залиште коментар