В уманському готелі вогнеборці провели спеціальні навчання

В уманському готелі вогнеборці провели спеціальні навчання

Нічні практико-перевірочні заняття провели рятувальники  14 ДПРЧ Управління ДСНС спільно із адміністрацією готеля «Умань», розташованого на вулиці Небесної Сотні.

Як повідомили в управлінні ДСНС України у Черкаській області, метою цих навчань було спільне відпрацювання рятувальникиів і працівників готелю алгоритму дій під час ліквідації пожежі та евакуації гостей готелю.

Головним завданням яке було поставлене перед рятувальниками Уманського гарнізону було відпрацювання спільних дій з адміністрацією готелю на випадок виникнення пожежі в одному з номерів будівлі,а також проведення евакуаційних заходів

Загалом, у тренувальних діях брали участь 7 рятувальників, а також були задіяні 2 одиниці пожежної техніки гарнізону.

Саме роботі із технікою та спорядженням було присвячено кілька спеціальних вправ, під час яких рятувальники розгорнули та встановили на водні джерела техніку від якої проклали на бойові дільниці кілька рукавних ліній.

Під час навчань, крім суто фахових завдань, було відпрацьовано також алгоритм дій адміністрації та обслуговуючого персоналу з виявлення пожежі, повідомлення про неї до оперативно-координаційного центру та проведення первинної евакуації.

 

Залиште коментар