Вбивцю з Російської Федерації затримали на Черкащині

Вбивцю з Російської Федерації затримали на Черкащині

У місті Умань затримали 36-річного росіянина, який розшукується компетентними органами Російської Федерації за умисне вбивство. Тимчасовий арешт чоловіка провели на підставі перебування останнього у міжнародному розшуку. На громадянина Російської Федерації чекає екстрадиція, інформує “04744.info”.

Як повідомила Уманська місцева прокуратура, правопорушення, в якому обвинувачується росіянин, за законодавством України кваліфікується за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України та є екстрадиційним, оскільки передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк не менше 1 року.

«У відповідності до вимог статті 583 КПК України до затриманої особи, яка вчинила злочин за межами України, застосовується тимчасовий арешт до сорока діб або інший встановлений відповідним міжнародним договором України строк до надходження запиту про її видачу», ― зазначили в Уманській місцевій прокуратурі.

8 червня ухвалою Уманського міськрайонного суду щодо затриманого громадянина Російської Федерації застосовано тимчасовий арешт строком на 40 діб.

Залиште коментар