Велопробіг “УСІ РАЗОМ ЗА СІМ’Ю” пройшов у Черкасах

Велопробіг “УСІ РАЗОМ ЗА СІМ’Ю” пройшов у Черкасах

На підтримку сімейних цінностей у Черкасах пройшов велопробіг. Про це інформує директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Ігор Волошин.

Понад 200 черкащан під тридцятиградусною спекою проїхали бульваром Шевченка від площі 700-річчя до Долини троянд. По завершенню пробігу в Долині троянд учасників очікував концерт. Організувала захід ГО «Руху Реформації» за підтримки протестантських церков міста.

“Традиція проводити фестивалі сім’ї, велопробіги, якими ми хочемо привернути увагу до питання традиційної сім’ї. Ми заохочуємо людей цінувати та берегти сім’ю, любити свою родину”, – зазначив голова ГО Рух Реформації Валерій Бєляєв.

По завершенню пробігу виконував пісні учасник проекту “Голос країни” Влад Бєлік. Силове шоу показав богатир від Бога Євгеній Хитяєв. Чоловік гнув сковорідки, забивав гвіздки руками та надував грілки. Одночасно він розповідав про цінності своєї сім’ї. Чоловік наголошував на тому, що старався будувати свою сім’ю за тими зразками, які є в Біблії.

«У найближчих планах ГО “Руху Реформації” взяти активну участь у організації масштабного Дня Подяки на центральному стадіоні міста. Свято планують приурочити до Дня Незалежності України. Захід відбуватиметься за підтримки Черкаської ОДА, Черкаської міської ради та Черкаської Обласної Ради Християнських Церков», – розповів Ігор Волошин.

 

Залиште коментар