Велоспортсмен Віталій Новаковський представлятиме Черкащину в континентальній команді

Велоспортсмен Віталій Новаковський представлятиме Черкащину в континентальній команді

Черкащанин Віталій Новаковський виступатиме на міжнародній арені й перейматиме досвід найсильніших спортсменів. Якщо не завадить карантин, у 2021 він виступатиме у новій шосейній команді «Eurocar Grawe Ukraine» і змагатиметься у континентальному дивізіоні – третьому за силою у світовому велоспорті. Про це інформує відділення НОК України в Черкаській області з посиланням на «Суспільне.Черкаси».

Велоспортом Віталій займається 10 років, тренується щодня.
«У мене кілька тренувань на день. Зранку я бігаю дві години, а тоді час поїздити на велосипеді. Ближче до сезону ми з командою будемо робити спеціальні вправи, різні прискорення, тренуватимемося їздити під гору. Також чимало часу проводжу у тренажерному залі», – розповідає спортсмен.
Нині для нього головне – підтримувати форму й наїздити побільше кілометрів.

Віталій – багаторазовий призер і переможець Чемпіонатів України. Виступає за Національну збірну. Два місяці тому його запросили до нової континентальної велокоманди. Таких, зі слів черкасця, в Україні дві. Для нього це новий виклик, бо в команді найсильніші українські спортсмени. Черкащину представляє лише він.
«Ми виступаємо тільки на шосе – це великі дистанції, групові гонки або індивідуальні дистанції, коли ми їдемо окремо гонку на час. Континентальна команда – це виступи не тільки по всій Україні, а також й в інших країнах, наприклад, в Туреччині, в Словаччині. Де є змагання, там ми зможемо виступати, якщо наша категорія підходить», – говорить черкащанин.

За словами Віталія Новаковського, для нього майка чемпіона Європи вже близько.

Залиште коментар