Відбулася робоча зустріч черкаського та львівського мерів (ФОТО)

Відбулася робоча зустріч черкаського та львівського мерів (ФОТО)

У Черкасах із робочим візитом перебуває міський голова Львова Андрій Садовий. Він зустрівся із міським головою Черкас Анатолієм Бондаренком.

Керманичі обмінялися подарунками: Садовий презентував меру Черкас львівську каву, а Бондаренко подарував львівянину вишитий рушник.

Потім мери обговорили політичну та економічну ситуацію у підпорядкованих їм містах. Зокрема, міський голова Анатолій Бондаренко повідомив, що Черкаси планують розвивати міський електротранспорт. А саме, планується придбати у лізинг певну кількість тролейбусів. За словами Анатолія Бондаренка, розглядається можливість придбання таких тролейбусів у Львівського автозаводу.

Таку ініціативу підтримав Андрій Садовий. За його словами, у Львові планується зробити увесь транспорт комунальним, щоб не залежати ні від яких перевізників та їхнього шантажу щодо тарифів.

Обговорили керманичі також і проблему з ремонтом доріг. На питання Анатолія Бондаренка мер Львова повідомив, що місту лева також не надійшло жодної копійки з держбюджету на ремонт доріг, як і Черкасам. Натомість Садовий зазначив, що у цьому плані західне місто активно співпрацює із Європейським банком реконструкції і розвитку. Він порадив скористатися таким досвідом і Черкасам.

Залиште коментар