Відбулася робоча зустріч мера Черкас із німецькою делегацією

Відбулася робоча зустріч мера Черкас із німецькою делегацією

Німецька делегація з міста Гота та Готського району на чолі із заступником голови району Томасом Фреліхом перебуває з візитом на Черкащині. Сьогодні, 15 травня, гості з Німеччини зустрілися із представниками місцевої влади Черкас.

Під час робочої зустрічі міськиий голова Черкас Анатолій Бондаренко та німці обговорили питання налагодження партнерських стосунків між містами.

Анатолій Бондаренко ознайомив німецьких гостей із інвестиційними перевагами обласного центру, промисловими підприємствами, які розташовані на території Черкас. Представники німецької делегації, у свою чергу, назвали “родзинки” культурного та історичного центру  Тюрингії, яким є Гота.

Представники з м.Готи уже співпрацюють із місцевими організаціями Черкаського району, де впроваджують у життя кілька соціальних проектів. Нині також планується організувати на території Черкаського району майстерню для інвалідів.

Нині вони аналізують питання, які мають спільні сфери взаємодіїї між обласним центром та Черкаським районом. Скажімо, це проблеми екології, впорядкування сміттєзвалищ тощо.

Детальніше майбутні спільні проекти, над якими німці зможуть працювати одночасно і в Черкасах і Черкаському районі, обговорюватимуться завтра, 16 травня, в ході спільної зустрічі у Черкаській райдержадміністрації.

Наприкінці зустрічі міський голова Анатолій Бондаренко вручив представникам німецькій делегації пам”ятні подарунки.

Свою думку щодо зустрічі із німецькою делегацією мер Черкас Анатолій Бондаренко висловив на власній сторінці у “Фейсбук“.

Залиште коментар