Відбулось засідання виконкому міськради

Відбулось засідання виконкому міськради

На засіданні виконавчого комітету Черкаської міської ради розглянули питання підтримки ЗСУ, вшанування полеглих захисників, допомоги постраждалим від російської агресії та питання поточної життєдіяльності міста. Усього у порядку денному було близько 40 питань.

Зокрема, члени виконавчого комітету проголосували за:

– Проєкт міської цільової програми підтримки Збройних Сил України на 2024-2025 роки. Вона передбачає надання підтримки ЗСУ для зміцнення матеріально-технічного забезпечення армії. Це одна з п’яти програм, у рамках яких з бюджету громади спрямовують кошти на підтримку обороноздатності країни.

– Присвоєння Почесного звання «Захисник України – Герой Черкас» військовим, які віддали своє життя за Україну. Нагрудні знаки та грошову допомогу вручать рідним полеглих захисників.

– Розглянули проєкт регуляторного акту «Про затвердження положення про надання безстрокової фінансової допомоги суб’єктам підприємницької діяльності, що постраждали внаслідок збройної агресії». Це один з етапів процесу розробки механізму здійснення виплат постраждалим від ракетної атаки представникам бізнесу. На допомогу підприємцям раніше міська рада за ініціативою Анатолія Бондаренка передбачила в бюджеті 5 мільйонів гривень.

– Затвердили порядок відшкодування управителю багатоквартирного будинку та ОСББ витрат на заміну вікон, дверей у місцях загального користування, на ремонт покрівлі житлових будинків, які були пошкоджені внаслідок збройної агресії рф.

– Відшкодування частини вартості робіт з капремонту ліфтів для ОСББ.

– Внесли зміни до бюджету та ПСЕР. У зв’язку із невиконанням бюджету розпорядники надали пропозиції на зменшення дохідної та видаткової частини на 25 мільйонів гривень. Крім того, бюджетна комісія ще працює над іншими пропозиціями, які поки що не узгоджені розпорядниками і не подані департаменту фінполітики для внесення змін до бюджету.

– Змінами до бюджету передбачені кошти для початку будівництва першої черги нового полігону твердих побутових відходів. Станом на сьогодні готується тендерна документація для оголошення торгів з метою визначення підрядника.

Також під час засідання виконавчого комітету Анатолій Бондаренко виконав почесну місію. Передав Ларисі Кошовій, начальниці Служби у справах дітей Черкаської міської ради відзнаку Верховного Головнокомандувача – нагрудний знак «За сприяння війську». Її відзначили за значний особистий внесок у наданні всебічної допомоги підрозділам ЗСУ, активну волонтерську діяльність в умовах воєнного стану.

Залиште коментар