Відеоспостереження встановили на території черкаської школи

Відеоспостереження встановили на території черкаської школи

На території черкаської школи № 18 встановили 7 камер. Відео з пристроїв у режимі онлайн буде доступним охороні та адміністрації навчального закладу, а також поліції. Про це інформує “Діловий регіон“.

З ініціативою встановлення камер у школі виступив батько двох учнів школи, лідер ГО «Нові люди» Віктор Євпак. Обладнання у закладі за домовленістю з директором він профінансував власним коштом. Сподівається, що надалі ініціативу підхопить міська влада, поширивши таку практику на решту шкіл, садочків і місця масового скупчення людей.

– Я часто буваю за кордоном і з уст місцевих неодноразово чув, як відеокамери допомагають у розкритті злочинів. Лідером у цьому питанні є Лондон. Але й у Черкасах уже був досвід, коли камери допомогли нашому айтішнику Сергію Цибровському знайти чоловіка, який вкрав сумку його мами. В умовах, у яких перебуває наша країна, подібні заходи безпеки є необхідними. Особливо це стосується місць, де перебувають діти, – каже Євпак.

За словами директора школи Василя Грищенка, відеоспостереження у 18 школі дозволить не лише посилити безпеку на території школи, а й слідкувати за поведінкою дітей та корегувати діяльність педагогічного колективу.

– Гадаю, що це починання громадської організації слід поширити на все місто. Адже йдеться про безпеку наших дітей і їхнє життя, – говорить очільник навчального закладу.

 

Залиште коментар