Відома фітнес-тренерка з Черкас Катя Жесть позмагалася за звання “Супермами” у телешоу (відео)

Відома фітнес-тренерка з Черкас Катя Жесть позмагалася за звання “Супермами” у телешоу (відео)

Відома фітнес-тренерка з Черкас Катя Жесть взяла участь у новому психологічному реаліті “Супермама”, де чотири жінки з протилежними поглядами на виховання оцінюють одна одну.

В одному з випусків своє життя на всю країну показала мама-кар’єристка Катя. Суперниці були шоковані тим, що вона практично не проводить часу зі своєю новонародженою донькою та не бере її на руки, пише vikka.ua з посиланням на stb.ua.

Учасниці проєкту “Супермама” оцінюють материнство, хазяйновитість і самореалізацію одна одної.

Катя всю себе присвятила роботі. Вже через 4 дні після виписки з пологового вона вийшла на тренування. Такі одкровення дуже здивували суперниць. Але ще більше їх вразило, що Катя не бере на руки свою двомісячну доньку. А всі обов’язки з догляду за дитиною виконують дві няні, які працюють вахтовим методом.

Таку позицію не сприйняла мама-домогосподарка Оля, яка в пух і прах рознесла методи виховання Каті. А той факт, що її старша дочка живе з бабусею, і зовсім шокував мам-конкуренток. Однак сама Катя не вбачає у цьому проблеми. Як зізнається мама-кар’єристка, це її вибір і її світ. І якщо хтось із нею не згоден, то це його проблеми.

“Мій світ – це я і мій чоловік. І якщо я зроблю центром всесвіту своїх дітей, то, швидше за все, ми приречені на провал. Ми просто будемо жити життям своїх дітей. Я живу своїм життям, чоловік живе своїм життям, і іноді ми перетинаємося”, – каже Катя.

Під час особистої зустрічі з Дмитром Карпачовим Каті також довелося вислухати багато критики на свою адресу. Спочатку вона намагалася виправдовуватися, але врешті-решт – просто розплакалася.

Випуск можна переглянути за посиланням:

https://teleportal.ua/show/stb/supermama/sezon-1/vypusk-6?fbclid=IwAR2tLvKyQ1rgxsl98uhbfP0IdQfoSDPJOBc2L9ZhUgiiTghNTRvHwEDJuA0

Залиште коментар