Відсьогодні в Черкасах стартує голосування за проекти громадського бюджету

Відсьогодні в Черкасах стартує голосування за проекти громадського бюджету

Із 1-ого до 14-ого грудня в Черкасах триватиме голосування за проекти громадського бюджету, а ідеї, які отримають найбільшу підтримку серед жителів, – вже в наступному році будуть втілені в життя.

Підтримати можна одночасно чотири проекти. Цьогорічне голосування відбуватиметься виключно в режимі онлайн через сайт https://golos.hromada.live/votings/11/projects. Спершу тут можна переглянути всі ініціативи, які беруть участь у конкурсі, далі ж увійти в систему, обравши зручний спосіб ідентифікації. Це може бути Bank ID (ПриватБанк, КонкордБанк, Банк Пiвденний та Monobank), або ж Електронний Цифровий Підпис та електронний паспорт.

Голосування розпочалося о 00:01 (01.12.2020) і завершиться о 23:59 (14.12.2020).

Нагадаємо, для участі в конкурсі подали 160 проектів, утім, до етапу голосування дійшли – 116. Їх розподілили на 4 категорії: «Бюджетні Великі» (38 проектів), «Громадські Великі» (36 проектів), «Бюджетні Малі» (19 проектів), «Громадські Малі» (23 проекти).

«Запрошую всіх взяти участь в електронному голосуванні та обрати 4 найцікавіших, на вашу думку проекти, – звертається начальник відділу підтримки громадянського суспільства Олексій Дубовий. – 5 хвилин Вашого часу допоможуть покращити наше місто: провести фестивалі, висадити дерева та створити нові зони відпочинку, дозвілля та спорту, побудувати скейт-парки або створити нові хаби. Не будьте байдужими. Черкаси – це місто, яке ми всі дуже любимо й хочемо бачити його затишним, комфортним та успішним».

Про це інформує пресслужба Черкаської міської ради.

Залиште коментар