Відсьогодні в Україні жорсткий локдаун: черкаські поліцейські нагадали про заборони

Відсьогодні в Україні жорсткий локдаун: черкаські поліцейські нагадали про заборони

З 8 до 25 січня в Україні діятиме новий жорсткий карантин, який уряд запровадив заради боротьби з поширенням коронавірусу. Про те, що заборонено, і що дозволено, нагадали у Поліції Черкаської області.

Послаблення обмежень, які працювали до нового жорсткого карантину, не буде. Тобто маски або респіратори, які закривають рот і ніс, так само обов’язкові в усіх громадських місцях та в транспорті, який працюватиме у звичному режимі.

Дозволено працювати магазинам, не менш як 60% площі яких відведено для торгівлі їжею, лікарськими засобами, засобами гігієни, зв’язку.

Можна буде купити в магазинах товари для домашніх улюбленців та свійських тварин, насіння, а також товари для догляду за рослинами.

Працюватимуть продуктові ринки, а от робота непродовольчих ринків буде заборонена.
Крім того, працюватимуть заклади, які торгують пальним.

Всі інші магазини, які не спеціалізуються на товарах першої необхідності, працюватимуть лише за доставкою.
Працюватимуть банки, пошти, ветеринарні клініки, автосервіси, а перукарні і салони краси – лише за попереднім записом. На автозаправках зони харчування не працюватимуть.

Загальні заклади освіти – школи й університети переведено на дистанційне навчання.

Заборонено приймати відвідувачів у кафе, барах та ресторанах. Але можна замовляти доставку додому чи придбати їжу в улюбленому закладі на винос.

Не працюватимуть всі розважальні заклади, спортзали, фітнес-центри та басейни.
Заборонено проведення масових розважальних, спортивних чи соціальних заходів, але можна проводити заплановані змагання та командні ігри без глядачів на трибунах, з дотриманням санітарних та протиепідемічних заходів.
Як і раніше, поліцейські продовжують стежити за дотриманням карантинних обмежень в посиленому режимі.

Залиште коментар