Відзавтра на Черкащині дощитиме

Відзавтра на Черкащині дощитиме

На Черкащині з 9 квітня утримується аномально тепла погода. Температурний фон перевищував кліматичну норму на 4-10°. У найбільш теплий день 15 квітня максимальна температура повітря досягала 23-26°. А суттєві опади не спостерігалися з початку місяця, лише в окремі дні місцями по області випадало від 0,0 до 1,2 мм дощу.

Про це повідомив Черкаський обласний гідрометцентр.

ПРОГНОЗ ПОГОДИ
Проходження холодного атмосферного фронту територією Черкащини призведе до зміни погодних умов. Тому у середу прогнозується дощ, подекуди з грозою, вночі невеликий, вдень помірний. Вітер посилений. Надходження більш холодного повітря в тилу циклону зумовить зниження температурного фону. Нічна температура повітря очікуються у межах +6..+11º, вдень +14..+19º.


Надалі у четвер, п’ятницю збережеться дощовий характер погоди, поривчастий вітер та подальше зниження температури повітря. За прогнозом, місцями пройдуть невеликі дощі (тільки вдень 20 квітня без опадів). Температура повітря вночі знизиться до +2..+9º, вдень +9..+17º. 19 квітня очікуються окремі пориви вітру 15-18 м/с.


Зміни погоди, коливання атмосферного тиску та температури повітря можуть негативно впливати на самопочуття людей, знижувати увагу водіїв.


Дощі, що очікуються, дещо покращать зволоження верхнього шару ґрунту та знизять клас пожежної небезпеки в екосистемах області.


Температура води у Кременчуцькому водосховищі в районі Черкас на 8 год. становила 9,0°.

Залиште коментар