Віктор Євпак використовує своїх айтішників на будівельних роботах (відео)

Віктор Євпак використовує своїх айтішників на будівельних роботах (відео)

“eKreative впрягає рабів на будівництво галери по вихідним”. Стаття під такою назвою, яка опублікована на ресурсі ebanoe.it, викликала значний резонанс на черкаських інтернет-просторах.

У ній стверджується, що власник IT-компанії Віктор Євпак, який може стати одним з кандидатів на пост мера Черкас у другому турі (результати поки не оголошені), використовував працівників своєї IT-компанії на будівельних роботах по вихідних.

Ось що пишуть на сайті:

“Пише Анонімус: «Добрий день, шановна редакціє. Давно відомо, що в Черкасах айтішник – це просто модно, але не прибутково. Місцева компанія довела, що дешевше використовувати айтішника на малярних роботах, ніж цього ж айтішника в айті-роботах. Навіть якщо враховувати, що середній весляр в Черкасах отримує близько 10 т. грн (тому що 95% – студенти і мамкіні борщохльоби), а маляр – 15 тис, розумний підприємець придумав, як примусити їх працювати за їжу! Остап Бендер позаздрив би його винахідливості. Ідеш туди фарбувати ці довбані стіни, посміхаючись, зображуючи ентузіазм. Навіщо? !! Так йти ж через місяць просити + 30-50 баксів до з.п І нехай ті, хто не прийшов, заздрять!».

Редакція даного айті-ресурсу коментує:

“Зважте, як вміло подається ця дешева експлуатація дармової роботи: це дійство красиво називають Construction Day. Звісно, у прекрасний вихідний день годі й шукати краще заняття, крім як панам цеглу класти та паркани малювати. Хоча, якщо уважно вдивитися в рабські обличчя, то там таки буде зневіра і безвихідь. Ось так – хочеш гребти? – Спочатку допоможи наглядачам побудувати галеру. Айті-нація своїми руками”.

Відео зі сторінки компанії eKreative.

Залиште коментар