Віталій Григорьєв: “Життя не має змісту без позитивного впливу на життя інших людей”

Віталій Григорьєв: “Життя не має змісту без позитивного впливу на життя інших людей”

«Про головне» продовжує знайомити читачів із кандидатами від ВО «Батьківщина». Сьогодні про себе та свої плани щодо розвитку Черкас розповів лікар-травматолог Віталій Григорьєв.

– Віталіє Вікторовичу, багато жителів міста знають вас, як відомого лікаря-травматолога.


Так, я лікар, це моє покликання і найбільше хобі), після закінчення інтернатури я 12 років працюю ортопедом-травматологом. Активно займаюсь лікуванням, оперую, паралельно працюю заступником директора Третьої міської лікарні з хірургічної роботи. Займаюся науковою діяльністю, закінчив аспірантуру, пишу наукову роботу, готуюся до публічного захисту на здобуття ступеня кандидата медичних наук в галузі ортопедії-травматології.
Працював лікарем травмпункту, потім почав працювати в травматологічному відділенні, через три роки став завідуючим травмпунктом. Поєднував організаторську роботу з медичною практикою. За цей час зміг згуртувати колектив, налагодити роботу, щоб дотримуватися єдиного принципу – «інтереси пацієнта на першому місці». У 2018 році став заступником головного лікаря. Організаторська робота – це мій соціальний обов’язок. Ще це можливість впливати на якість медичної допомоги людям, адже задоволений пацієнт – це те, заради чого ми працюємо.


– Чому будете балотуватися саме від «Батьківщини»?


У 2015 році був підписаний меморандум між Асоціацією лікарів Черкас і партією ВО «Батьківщина». Його основною ідеєю було покращити медичні заклади міста, зокрема, Третю міську лікарню. Наш головний лікар, Олександр Федорук, був депутатом Черкаської обласної ради від «Батьківщини», і за його каденції ми виконали більшість із задуманого. Наша лікарня стала на порядок кращою і продовжує розвиватись.
За цей час за допомогою міської влади в нашій лікарні було реалізовано дуже багато проектів. Автором, ініціатором і сподвижником цих проектів був Олександр Федорук. Я весь час хотів йому допомагати, тому що бачив, що те, що робить він – на користь міста і пацієнтів, щоб медицина нашого міста була на достойному рівні. За цей час відремонтовано половину відділень лікарні, закуплена така кількість апаратури, як ніколи весь за час існування лікарні: і комп’ютерний томограф, і рентгенологічні системи, наркозні апарати, кисневі концентратори, монітори пацієнта. На фінальній стадії реалізації – встановлення сучасної агіографічної системи і створення окремого кардіо-васкулярного відділення.


– Розкажіть, будь ласка, про вашу діяльність в Асоціації лікарів Черкас.


З 2010 року я очолюю цю організацію. За допомогою Асоціації лікарів ми можемо донести наші проблеми і наш погляд на розвиток галузі на рівні міста. Я хотів би і далі розвивати напрямок взаємодії медичної спільноти міста. Щоб медичні заклади були не розрізненими осередками, а єдиною сім`єю, яка б працювала злагоджено. Адже від цього виграють в першу чергу пацієнти.


– Над чим плануєте працювати, ставши депутатом?


Найбільше приділятиму увагу медичній галузі. Моя мета – високий рівень медичного сервісу, сучасні лікарні, пацієнти, що довіряють і лікарі, які пишаються своєю роботою. Мені, як голові Асоціації лікарів міста Черкаси, проблеми медичних закладів міста не чужі. Я з середини знаю слабкі місця в нашій галузі, які можна і треба покращити. Тому бути депутатом – для мене це можливість доносити суть цих проблем до громади міста і влади.


– Яке ваше життєве кредо?


Головна мета – не прожити життя даремно. Реалізувати те, що закладено Господом. Де б ти не працював – ти можеш змінювати життя на краще. Я не залишаюся байдужим до подій в житті нашого міста і країни. Я хочу жити в здоровому суспільстві, сильній Україні. Моя хата з краю – це філософія не моя. Ми відповідальні перед нащадками, що ми лишимо після себе. Ніхто крім нас, громадян, не винний в наших негараздах. І тільки ми, громадяни, здатні змінити країну на краще. Якщо я можу хоч якось, хоч трошки вплинути на якусь критичну ситуацію позитивно, то я буду це робити.

 

Залиште коментар