«Влада Зеленського планує аферу з пенсійними внесками», – Юрій Тренкін

«Влада Зеленського планує аферу з пенсійними внесками», – Юрій Тренкін

Ініціатива «Слуг народу» щодо можливої ліквідації державного Пенсійного фонду є одним з елементів афери з метою привласнити пенсійні внески громадян. Так вважає перший заступник голови Черкаської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Юрій Тренкін.

«Абсолютна більшість пенсіонерів сьогодні отримує виплати нижче прожиткового мінімуму. Але замість того, щоб збільшувати пенсії, влада намагається остаточно скинути з себе будь-які зобов’язання перед літніми українцями», – говорить Юрій Тренкін.

«Пропрезидентська монобільшість вже внесла в парламент законопроєкт про створення приватних пенсійних фондів. Але зрозуміло, що в сьогоднішньому хаосі, безвладді та беззаконні українці вже невдовзі не знайдуть ані тих фондів, ані своїх пенсійних внесків. І доведеться за ними ганятися по всьому світу. По суті влада хоче уникнути перерахунку пенсійних виплат, враховуючи інфляцію та коливання курсу національної валюти. І привласнити та «роздерибанити між своїми» гроші людей. Цього не можна допустити», – підкреслює «батьківщинівець»..

1 коментар до цієї статті

  1. неправдива інформація …

    Відповіcти

Залиште коментар