ВО “Батьківщина” висунула кандидатів по Черкащині

ВО “Батьківщина” висунула кандидатів по Черкащині

Сьогодні, 16 вересня, відбулася ХVIII звітно-виборна конференція Черкаської обласної організації політичної партії ВО «Батьківщина», на якій відбулося висування кандидатів у депутати місцевих рад усіх рівнів, а також кандидатів на посади сільських, селищних, міських голів на місцевих виборах, призначених на 25 жовтня 2020 року.

Про це інформує пресслужба обласної парторганізації.

Делегати конференції одноголосно обрали головою Черкаської обласної парторганізації Юрія Тренкіна, який до цього був тимчасово виконуючим обов’язки керівника.

На конференції затвердили кандидатів від ВО «Батьківщини» на майбутні місцеві вибори, що відбудуться 25 жовтня. До усіх рівнів рад області висуното понад 1000 кандидатів.

До першої п’ятірки кандидатами до Черкаської міської ради увійшли голова Черкаської міської парторганізації, керівник фракції «Батьківщина» у Черкаській міській раді Роман Діскант, нині діючий депутат Черкаської міськради, голова обласної парторганізації Юрій Тренкін, керівник КП «ЧЕЛУАШ» Олексій Мельник, директор Черкаської музичної школи №1 Юлія Темченко, керівник ДНЗ №5 Світлана Бєлова.

Першу п’ятірку до обласної ради представляють Юрій Тренкін, заступник голови Черкаської обласної ради Михайло Мушієк, голова фракції «Батьківщина» у Черкаській обласній раді Віталій Чен, депутат Черкаської обласної ради Наталія Кравцова, керівник благодійної організації Тетяна Волочай.

Голова обласної парторганізації Юрій Тренкін привітав новообраних кандидатів.

«За кожного з наших кандидатів можна поручитися. Багато з тих, хто іде на вибори від черкаської «Батьківщини», – це люди, які відомі у Черкасах та області своїм конкретними добрими справами», – наголосив Юрій Тренкін.

На конференції були присутні представники окружних і територіальних виборчих комісій, ГО «Опора» та місцевих ЗМІ. Захід проведено з дотриманням карантинних вимог.

Залиште коментар