Волошин від імені міської влади Черкас підписав меморандум з Фондом енергоефективності

Волошин від імені міської влади Черкас підписав меморандум з Фондом енергоефективності

Економно та енергоефективно прагнуть працювати й жити громади Черкащини. Черкаси, Канів, Золотоноша, а також Чигиринська, Тальнівська й Червонослобідська ОТГ підписали Меморандум про співпрацю з Фондом енергоефективності України. 

Від імені міської влади Черкас документ підписав заступник міського голови Ігор Волошин.

Через карантинні обмеження, Меморандум в офлайн-режимі підписали Черкаси, Золотоноша, Чигиринська та Червонослобідська ОТГ. Он-лайн – Тальне та Канів. Черкаська ОДА активно співпрацює з регіональними представниками проекту ЄС/ПРООН та програми IFC з підтримки Фонду енергоефективності України в Черкаській області.

На Черкащині постійно зростає кількість активних людей, які хочуть управляти багатоквартирним будинком. Економія на опаленні через енергоощадність, модернізація та утримання будинків, орієнтування у новаціях сфери ЖКГ – це ті галузі, де має розумітися управитель ОСББ. 

Водночас держава також надає реальні можливості з енергомодернізації будинків. Зокрема через Фонд енергоефективності. Завдяки співпраці з Державною установою «Фонд енергоефективності» мешканці житлових будинків, які об’єднані в ОСББ, мають шанс власноруч і на свій розсуд вирішувати енергоефективні завдання, залучаючи необхідні фінансові ресурси та фахівців через Програму підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім». Про переваги цієї програми для співвласників багатоквартирних будинків розповіла директорка Фонду Юлія Головатюк-Унгуряну.

За інформацією з сайту Черкаської ОДА.

Залиште коментар