ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» нагадує умови для своєчасного увімкнення опалення

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» нагадує умови для своєчасного увімкнення опалення

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» повідомляє, що підготовка підприємства до опалювального періоду 2023-2024 перебуває на завершальному етапі. Втім, для своєчасного увімкнення опалення, окрім підготовки станційного енергетичного устаткування та зовнішніх теплових мереж, ретельної підготовки потребують також і внутрішньобудинкові системи.

Адміністрація ТЕЦ звертається до балансоутримувачів будинків (управлінська компанія, ОСББ, ЖБК) та нагадує про необхідність провести перевірку технічного стану будівель та внутрішньобудинкової мережі й отримати акти готовності до опалювального періоду, відповідно до «Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду».

У межах підготовки будинків до експлуатації в опалювальний період, необхідно виконати затверджений перелік заходів. З-поміж основних:

  • виконання ревізії та встановлення розрахункових звужувальних пристроїв на вводах систем теплоспоживання (обмежуючі шайби системи опалення та гарячого водопостачання, сопла елеваторів);
  • здійснення промивки системи;
  • проведення ремонту, промивки та гідравлічних випробувань бойлерів.

Лише за умови виконання відповідних заходів у повному обсязі та при готовності теплового господарства, комісія складе та затвердить акт готовності будинку до опалювального сезону.

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» наголошує, що підготовка будівель міста є одним із важливих заходів для забезпечення надійної та стабільної роботи системи теплопостачання в осінньо-зимовий період.

Завершіть проведення всіх необхідних робіт до старту нового опалювального сезону та отримайте акти готовності будинків. Подбайте про тепло у ваших домівках.

Залиште коментар