Всеукраїнський турнір з боксу відбувся у Звенигородці

Всеукраїнський турнір з боксу відбувся у Звенигородці

1-3 червня у Звенигородці на базі тамтешньої дитячо-юнацької спортивної школи проходив II Всеукраїнський турнір з боксу «Кубок ЗвениГора», в якому взяли участь найсильніші команди з Київської, Кропивницької та Черкаської областей. Про це інформують “Вісті Черкащини“.

Зрозуміло, найбільше на турнірі була представлена Черкаська область. Це, зокрема, боксерські клуби з Черкас, Умані, Тального, Шполи Жашкова і, звичайно ж, Звенигородки. Всього 132 боксери різних вікових груп виходили на ринг, демонструючи свою силу і спритність. Вистачало й почесних гостей. Один з них – чемпіон Європи та чемпіон світу по версії WBO, неодноразовий чемпіон України Сергій Дзинзирук.

– Одна з цілей цих змагань, – зазначив головний суддя змагань, голова колегії суддів Черкаської області Сергій Медведєв, – популяризація та пропаганда боксу серед дітей і молоді, а також підвищення спортивної майстерності юних боксерів. Наші боксери постійно беруть участь у міжнародних змаганнях і турнірах-чемпіонатах Європи. Будемо надіятися, що в скорому часі серед чемпіонів Європи буде все більше наших боксерів.

 

І то – не просто добрі побажання. Принаймні, заявку на це зроблено і на нинішньому турнірі, на якому особливо високі результати показала команда БК «Кузня» (Звенигородка-Ватутіне), в чому першочергова заслуга його тренера Олександра Петренка, який, оцінивши здібності хлопців, зумів не тільки передати їм бійцівські якості, а й вселити віру в перемогу. Бо ж з 26 членів боксерської команди «Кузня» чемпіонами турніру стали 17. Це Михайло Смотрун, Владислав Мудрагель. Артем Терещенко, Микита Лисяний, Ілля Луговський, Роман Голега, Дмитро Полозов, Антон Авраменко, Дмитро Дядя, Дмитро Ільченко, Олександр Давидов, В’ячеслав Шульга, Ярослав Оришич, Олександр Вовченко, СійовушМухаммадієв, Ярослав Новоженов та Григорій Лахно.

 

Срібними фіналістами стали ще 5 – Микола Ільченко, Максим Федорчук, Микита Смотрун, Олександр Семенченко та Захар Глуховічев.

«Бронзу» отримали Данило Ільніцький та Антон Черняков.

Характерно, що майже всю організацію турніру, як і минулого разу, взяв на себе Олександр Петренко. Він не гепав чолом через високі чиновницькі пороги, як це вже звикли робити на Звенигородщині при підготовці того чи іншого заходу, а, зібравши необхідні кошти й вирішивши всі питання щодо прийому, розміщення й харчування учасників турніру, фактично лише поставив до відома районне начальство про проведення цього видовищного й велелюдного заходу.

– Інакше й не могло бути, – резюмує Олександр Петренко. – І, як на мене, то тут першочергова заслуга тих людей, які надали матеріальну підтримку для організації турніру. У першу чергу хочу висловити вдячність керівникові районного благодійного фонду «Розвиток батьківщини Тараса Шевченка» Євгенію Петрову, який є нашим постійним меценатом.

Не можу не згадати сьогодні й інших, особливо тих, хто допоміг у відкритті секції боксу у Звенигородці. Це, в першу чергу, Юрій Слинько, який надав не тільки приміщення, а й фінансову допомогу при заснуванні Звенигородської федерації боксу «Кузня».

Взагалі ж я впевнений, що ось так, спільними зусиллями й надалі кріпитимемо спортивну честь Звенигородки і попереду у наших боксерів – нові перемоги. В тому числі й на міжнародному рівні.

Михайло НЕЧАЙ

Залиште коментар