«Встановлення “драконівських” тарифів на газ для населення – неприпустиме!», – Юрій Тренкін

«Встановлення “драконівських” тарифів на газ для населення – неприпустиме!», – Юрій Тренкін

Днями українську спільноту сколихнула новина про те, що уряд готує чергове підвищення ціни на газ для населення. Сказати, що звістка викликала справедливе обурення серед усіх верств та категорій українських громадян – не сказати нічого. Чергове підвищення тарифів стане нищівним ударом по сімейному бюджету переважної більшості українців. Така тарифна політика влади підштовхне до межі виживання не один мільйон наших громадян, а також під корінь знищить український середній клас, який сьогодні й так перебуває у надзвичайно скрутному становищі, вважає депутат міської ради від ВО «Батьківщина» Юрій Тренкін.
Наразі справедливе народне обурення знайшло свою підтримку з боку лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко. Фракція «Батьківщини» у парламенті вимагатиме відставки Кабінету Міністрів, якщо той ухвалить рішення про підвищення ціни на газ для населення. Разом з тим, усі депутати, які не підтримають рішення про відповідальність влади за підвищення тарифів, вважатимуться спільниками геноциду українського народу.
Також Юлія Тимошенко у своєму виступі на Погоджувальній раді голів парламентських комітетів та фракцій повідомила про масштабну корупційну оборудку, яку запланувало оточення президента Петра Порошенка з розвіданими за народний кошт газовими родовищами. Загальна площа розвіданих газових родовищ, які планується передати олігархам, за територією співставна із Тернопільською областю – 12,5 тис. кв км. Вона пояснила, що у разі тіньової приватизації цей газ не буде спрямовуватися на потреби країни.
Провладні політики полюбляють розповідати байки про підвищення рівня життя українців, зростання прибутків та можливостей для населення. Та на ділі виявляється, що єдиний, хто сьогодні невпинно примножує власні статки – це провладні політики та ненажерливі олігархи. Для усіх інших українських громадян влада зі стабільною регулярністю підвищує лише один показник – тарифи.
Від себе хочу додати, що вже зараз тарифи на газ та електроенергію є, без перебільшення, драконівськими. Субсидії урізають, а зарплати та пенсії залишаються мізерно низькими. Пенсіонери з мінімальними пенсіями отримують платіжки, суми яких ледь не у двічі перевищують місячний дохід стареньких. А для багатьох молодих українських сімей оплата комунальних послуг є взагалі непосильним тягарем. У світлі всіх цих обставин, хочу закликати народних депутатів наслідувати приклад Юлії Тимошенко і не допустити підвищення ціни на газ для населення, не допустити нового геноциду українців.

Залиште коментар