“Вибори – тимчасове явище, головне – залишатися людьми”, – Ігор Волошин

“Вибори – тимчасове явище, головне – залишатися людьми”, – Ігор Волошин

Ігор Волошин, заступник міського голови Черкас, член партії ВО “Батьківщина” (з інтерв`ю виданню “Нова Доба”)

Жодна виборча кампанія не проходить без, так званної, «чорнухи». На жаль, кандидати деяких політичних партій намагаються використовувати чорну агітацію, у цей спосіб вони намагаються дискредитувати конкурентів. Я вважаю, що це неправильно, тому такі методи не підтримую. На мою думку, кандидат має переконати своїх потенційних виборців лише позитивом, конкретними діями.

Але я не пам’ятаю жодних виборів, які б пройшли без використання технологій «чорної» реклами. Уже є зафіксовані випадки на цьогорічних місцевих виборах. Так, у Черкасах, час від часу з’являються білборди з негативними написами проти Анатолія Бондаренка, кандидата на міського голову на цих виборах. Пам’ятаю, на минулих виборах також поширювали негативну агітацію. Як правило, створюють спеціальну газету, де вигадують негативну, неправдиву інформацію про різні політичні сили чи конкретних кандидатів.

Це стосується як всеукраїнського масштабу, так і місцевого. На жаль, люди також не завжди аналізують інформацію і можуть повірити вигадкам. Поки виборець буде споживати «чорну» агітацію, доти її поширюватимуть. Є такий вислів: «Переможців не судять». Я вважаю, що це неправильно. Особливо, це стосується місцевих виборів. Ми проживаємо в одному населеному пункті. Не зважаючи на те, у яких політичних штабах, партіях ти є, треба, насамперед, залишатися людьми. Пам’ятати, що вибори – тимчасове явище, а потрібно далі жити, спілкуватися і дивитися одне одному в очі, робити щось для міста разом. Тому я не підтримую позицію перемоги будь-якою ціною.

 

Залиште коментар