Вихованці «Театру танцю «ТАІР» повернулися до Черкас з новими перемогами (Фото)

Вихованці «Театру танцю «ТАІР» повернулися до Черкас з новими перемогами (Фото)

Поважне журі V Всеукраїнського хореографічного фестивалю «Квітнева феєрія – 2018», що відбувся в Умані, вкотре відзначило високий рівень майстерності талановитих дітей закладу, інформує Черкаська міська рада.
Черкаський «ТАІР», серед сотень учасників із понад сорока танцювальних колективів України, виборов 8 перших, 8 других та 4 третіх призових місця у сольних, дуетних і командних виступах. Титул «Кращий танцівник» фестивалю вже втретє виборола Марія Івкевич. Також колектив відзначений спеціальною нагородою від члена журі – педагога-балетмейстера, члена Міжнародної Ради танцю ЮНЕСКО Ірини Бурдейної: безоплатною участю в Міжнародній хореографічній асамблеї імені Н.Скорульської, що відбудеться восени у місті Житомир.
«За участь у V Всеукраїнському хореографічному фестивалі «Квітнева феєрія – 2018» та популяризацію танцювального мистецтва» вихованки колективу – Марія Івкевич та Іванна Чухліб  отримали рекомендаційні листи до вступу на факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
Вітаємо з низкою нагород, знаний у місті та за його межами, танцювальний колектив і його керівника – Тамару Нестеренко!

Залиште коментар