Викладачі та курсанти ЧІПБ “гасили” пожежу на об’єктах нафтогазового комплексу

Викладачі та курсанти ЧІПБ “гасили” пожежу на об’єктах нафтогазового комплексу

21 квітня на полігоні 5 ДПРЗ Управління ДСНС України у Чернігівській області (с. Світличне Варвинського району) 75 працівників та курсантів ЧІПБ взяли участь у тактико-спеціальних навчаннях з організації гасіння пожеж на об’єктах нафтогазового комплексу.

Мета навчань: закріплення знань, вмінь та навичок майбутніх фахівців пожежно-рятувальної справи, а також формування їхньої психологічної готовності до професійної діяльності у складних та екстремальних умовах.

Крім самих навчань представники інституту ознайомилися  з технологічним процесом видобутку нафти та газу, вивчили об’єкти Гнідинцівського газопереробного заводу; ознайомилися з пожежною небезпекою технологічних процесів транспортування та переробки і зберігання природного газу та основними причинами виникнення пожеж на газопроводах, технологічних установках, газових сховищах та особливостями їхнього гасіння.

Під час теоретичної частини навчань професор кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт Микола Шкарабура провів заняття з тактики гасіння пожеж на об’єктах нафтогазового комплексу із заступниками начальників з реагування на надзвичайні ситуації, начальниками управлінь (відділів) і начальниками оперативно-координаційних центрів ГУ(У) ДСНС України.

Загалом у навчаннях взяли участь близько 300 чоловік особового складу (75 – ЧІПБ) та понад 20 одиниць пожежно-рятувальної та спеціальної техніки.

В. о. начальника інституту Олександр Тищенко наголосив:

«Уміння та навички курсантів інституту формуються лише за умови вдалого підкріплення теоретичних знань практикою. Тому невід’ємною складовою освітнього процесу у ЧІПБ є його практична спрямованість».

Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ ЧІПБ

Залиште коментар