Виконавчий комітет Черкаської міської ради провів засідання

Виконавчий комітет Черкаської міської ради провів засідання

Виконавчий комітет Черкаської міської ради провів чергове засідання в умовах воєнного стану. Розглянули понад 20 питань. З них ті, що стосуються житлово-комунальної, соціальної та архітектурної сфери.

Затвердили порядок транспортування осіб зі значно зниженою руховою активністю до будинків-інтернатів за рахунок бюджету Черкаської міської територіальної громади. Цей захід передбачений у міській програмі «Турбота». Мова йде про ліжкохворих людей, які не мають рідних.

Розглянули проєкт рішення міської ради «Про погодження встановлення елементу благоустрою, об’єкту монументального мистецтва: пам’ятного знаку Святителю Луці біля перехрестя вул. Дахнівської та вул.Святителя Луки у м.Черкаси.

Також виконком ухвалив рішення про продовження перекриття дорожнього руху вул.Нечуй-Левицького до 30 червня, оскільки там ще триває ліквідація аварійної ситуації на колекторі.

Внесли зміни до переліку об’єктів вулично-дорожньої мережі, де необхідно виконати поточний ремонт у 2023 році.

Члени виконавчого комітету надали дозвіл КП «Благоустрій» на укладання договору, вартість якого перевищує 10% зареєстрованого Статутного капіталу підприємства. Як пояснив директор департаменту ЖКК Андрій Наумчук, підприємство провело тендер на придбання двох вантажних бортових автомобілів на загальну суму понад 4 млн грн. Щоб їх придбати, необхідний дозвіл виконкому.

Крім того, розглянули питання соціального квартирного обліку, про нагородження і питання служби у справах дітей.

«Продовжуємо працювати на територіальну громаду, незважаючи на воєнний стан. Робимо усе, щоб містяни та гості Черкас отримували якісні та своєчасні комунальні послуги», – прокоментував міський голова Анатолій Бондаренко.

Залиште коментар