Вирішувати проблему безпритульних тварин Черкащині допоможе Всесвітньо відомий фонд «4 лапи»

Вирішувати проблему безпритульних тварин Черкащині допоможе Всесвітньо відомий фонд «4 лапи»

Міжнародний фонд FOUR PAWS (Відень, Австрія) – всесвітньо відома організація, що реалізує масштабні проекти для допомоги та порятунку тварин та допомагає Україні вирішувати проблему безпритульних тварин – проведе на Черкащині акцію зі стерилізації та вакцинації проти сказу вуличних тварин у 4 районах області. Із 18 березня по 26 квітня мобільна клініка ТОВ «Чотири лапи Україна» перебуватиме на Черкащині, по тижню працюючи у Монастирищі, Христинівці, Жашкові та Лисянці.

Завдяки такій благодійній допомозі міжнародного фонду, на Черкащині буде стерилізовано (позбавлено можливості безконтрольно розмножуватися) кількасот безпритульних тварин, що упередить появу сотень нових вуличних собак. Досьогодні, у рамках відповідної обласної програми, міста і селища області забезпечили вакцинацію проти сказу та стерилізацію понад тисячі бездомних тварин. І цьогоріч багато міст уже запланували виділення з бюджету коштів на упередження весняного безконтрольного розмноження тварин. Звенигородка – 70 тисяч гривень, Сміла і Корсунь-Шевченківський – по 50, Шпола – 30, Чигирин – 25, Ватутіне – 20, Маньківка – 15 тисяч гривень. Уже сьогодні тривають роботи у створеному на базі Кам’янської ОТГ, стерилізаційно-карантинному пункті. 50 тисяч гривень на стерилізацію безпритульних тварин буде виділено у Каневі у рамках громадського бюджету, відповідний проект на який подали місцеві волонтери.

Загалом, для зняття актуальності проблеми безпритульних тварин у невеликому місті, достатньо до 30 тисяч гривень із місцевого бюджету. Роботи проводять запрошені професіонали – ловець та ветеринарний лікар (останній, крім стерилізації, вакцинує тварину проти сказу та ставить у вушко кліпсу для ідентифікації). Відтак, мешканці міст і сіл, яких турбує проблема безпритульних тварин, повинні звертатися до місцевої влади, а та – виділяти кошти, і діяти відповідно до обласної Програми, що діє по всій Черкащині і передбачає вирішення проблеми поширення безпритульних тварин єдино законним шляхом – гуманним.

Залиште коментар