Виставка ілюстрацій до дитячих книг відкрилася в краєзнавчому музеї

Виставка ілюстрацій до дитячих книг відкрилася в краєзнавчому музеї

Черкащанка 10 років малює ілюстрації до дитячих книг і запрошує на свою першу виставку, інформує управління гуманітарної політики ЧМР.

9 квітня 2021 року Черкаський обласний краєзнавчий музей представив першу персональну виставку «Чарівний всесвіт» Ірини Zhuchok (Маршаленко).

Ірина народилась у м. Черкаси. Навчалась в музичній та художній школах. Закінчила ЧНУ ім. Б. Хмельницького за спеціальністю «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво».

Зі шкільних років почала малювати кумедні ілюстрації. Свій стиль «знайшла» під час навчання в університеті, тоді ж і обрала символом своєї творчості жучка Сонечко. Його можна спостерігати майже на всіх ілюстраціях в тому чи іншому вигляді. Ілюстрації до дитячих книжок малює понад 10 років.
Чотири роки тому доля привела її у краєзнавчий музей. Наразі вона – науковий співробітник відділу науково-просвітницької та виставкової роботи. Продовжує роботу над ілюстраціями. У 2015 році, надихнувшись творчістю художника Арсена Джанікяна, почала малювати на планшеті.
Виставка діятиме до 5 травня.
Фото: Микола Васильєв.

Залиште коментар