Виставка «Кольори вільної країни» відкрилася сьогодні в Галереї народного мистецтва

Виставка «Кольори вільної країни» відкрилася сьогодні в Галереї народного мистецтва

Виставка «Кольори вільної країни» відкрилася сьогодні в Галереї народного мистецтва у Черкасах. Її присвячено Дню Державного Прапора України. Тут представлені роботи знаних майстринь: Ольги Мартинової, Наталі Крамної-Таран, Анни Веретільник.

Таку виставку три майстрині спільно зробили вперше. Її унікальність в тому, що в основі всіх робіт використані кольори Державного Прапора України – блакитний та жовтий. А також зелений, який утворюється в малярстві при поєднанні жовтого і блакитного.

У Галереї народного мистецтва представлені рушники та моделі вишиваного одягу, малюнки, вишиті картини та виконані в техніці квілт (клаптикове шиття), декоративний розпис і живопис.

У відкритті виставки взяв участь Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко.

«Галерея наповнена синім та жовтим кольорами. Кольорами національного прапора, що демонструють дух українського народу, з якими сьогодні в бій ідуть наші мужні військові та за які вони стоять міцним щитом проти окупантів, – сказав Анатолій Васильович. – Дякую майстриням, які своєю творчістю збагачують національну культуру та підтверджують нашу ідентичність. Вірю, що подібні події надихають і наших солдатів, які зараз на передовій відстоюють наше право на незалежність. Низький уклін незламним українським військовим. Слава Україні!»

Від імені міської ради та виконавчого комітету Анатолій Бондаренко привітав майстринь і вручив Наталі Крамній-Таран медаль «За сумлінну працю». Вишивальницю відзначили за багаторічну сумлінну працю і значний особистий внесок у розбудову міста.

Черкаських мисткинь привітали заступниця міського голови Анастасія Чубіна, департамент освіти та гуманітарної політки, керівництво Черкаського обласного художнього музею, обласного осередку Союзу українок, інших творчих спілок.

Виставка «Кольори вільної країни» діятиме впродовж місяця в Галереї народного мистецтва. Адреса галереї: вул.Хрещатик, 251.

Залиште коментар