Виставка ляльок-мотанок відкрилася у краєзнавчому музеї

Виставка ляльок-мотанок відкрилася у краєзнавчому музеї

7 вересня 2020 року Черкаський обласний краєзнавчий музей презентував другу персональну виставку Валентини Мірошник «Від традицій до сучасності». На виставці представлено більше 70 робіт, що є творчим доробком автора за 2017-2020 роки. Валентина Миколаївна демонструє високу художню майстерність виготовлення виробів, що грунтується на традиціях виготовлення ляльок-мотанок Черкаського регіону. Виставка представлена у відділі етнології Черкаського краєзнавчого музею.

Про це інформує сайт “Музейний простір”.

На відкритті виставки прозвучали українські народні пісні у виконанні учня 8 класу Черкаської ЗОШ № 3 Черкаської міської ради Мар*яна Гушти (викладач – Качор Н.В).

ПРО АВТОРА: Валентина Миколаївна Мірошник народилася 08.05.1972 року в селищі Драбово-Барятинському, що на Черкащині.

Майстриня з раннього дитинства захоплювалася мистецтвом і любила малювати. Саме тому вона отримала освіту художника викладача і з 1991 року стала працювати в Драбівській дитячій школі мистецтв.

«З лялькою-мотанкою мене поєднало життя вже в дорослому віці. Першу ляльку я створила в 2014 році. Протягом останніх років в творчому доробку з`явилося більше тисячі авторських сувенірних, ігрових, народних ляльок та ляльок з природніх матеріалів. Створення ляльки – це захоплення, яке заполонило собою весь вільний час, відволікає від буденності, заспокоює та втішає», – зазначає Валентина Миколаївна.

Залиште коментар