Виставку “Від Лялі до Кралі” відкриють у Черкасах

Виставку “Від Лялі до Кралі” відкриють у Черкасах

Молодіжний центр запрошує гостей та жителів обласного центру на виставку «Від Лялі до Кралі». Відкриття відбудеться у рамках проведення культурно-мистецького вернісажу «Черкащина – місце сили, історико-культурного різноманіття і творчості» 5 вересня об 11.00 год. у Черкаському обласному краєзнавчому музеї (вул. Слави, 1), пише сайт cherkasy24.info.

Проєкт «Від Лялі до Кралі» втілений у життя творчою групою ПНЗ «Багатопрофільний молодіжний центр» ЧМР: педагогом – Галиною Тимошенко, вихованцями та креативними батьками Народного художнього колективу – студії декоративно-прикладного мистецтва «Сходинки»; майстрами громадської організації «Творчий коловрат» та Черкаського обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України.

Культурна подія – проєкт «Від Лялі до Кралі» реалізований завдяки Програмі виділення грантів у галузі культури міста Черкаси та покликаний вивчати, відроджувати і популяризувати традиційні техніки створення реплік вінків Черкащини та різних регіонів України.

Залиште коментар