“Я підтримую тролейбус”, – мер Черкас прокоментував страйк маршрутників

“Я підтримую тролейбус”, – мер Черкас прокоментував страйк маршрутників

МІський голова Черкас Анатолій Бондаренко прокоментував ситуацію із громадським транспортом, яка виникла у Черкасах. Своє бачення проблеми він виклав на своїй сторінці у “Фейсбук”.

“Про тролейбусний парк, реформу, страйк перевізників та інше.

Коли жителі міста обрали мене міським головою, то я відразу жахнувся ситуацією, яка була в тролейбусному парку. Зокрема, у жодному приміщенні фактично не було опалення, текли дахи, працівникам невчасно виплачувалася заробітна плата. На лінії були 42 тролейбуси – з них за 10 років жодного не було було куплено за рахунок міського бюджету (один подарований) .

А вже через три роки у приміщеннях тролейбусного парку відбувається автоматичне опалення, всі поверхні дахів відремонтували. На лінїі постійно 64 тролейбуси. 8 із них було придбано за міські кошти, а ще 15 подарував Азот. Також наявний спецодяг для працівників, а капітальні ремонти здійюються силами підприємства.

Транспортна реформа, так, потрібна річ. Однак Mapa Magiс, Busway, електронний квиток, карта черкащанина – це лише зручний сервіс.

Реформа в моєму розумінні – це збільшення кількості тролейбусів на лінії, на бульварі Шевченка їздять тільки тролейбуси, зменшений інтервал руху і зміцнення матеріально-технічної бази. На сесії міськради 22 серпня ми із депутатами ухвалили рішення про повне оновлення рухомого складу КП “Черкасиелетротранс”.

Страйк … Я знаю багатьох перевізників особисто – Соломенний, Марченко та інші.

Із повагою ставлюся до кожного підприємця, що працює в місті, але стоп. Громада найняла мене, щоб я захищав її інтереси. Так, сьогодні ми заручники ситуації, а завтра, коли в нас будуть нові тролейбуси – буде вже інший стан справ.

Вихід, чи є він ? Не знаю, готовий цілодобово над ним працювати, вести перемовини з перевізниками у прямому ефірі в міськраді. Адже всі жителі міста повинні знати за що вони платять. Жодного шантажу, тільки діалог. А якщо чесно: я #підтримуютролейбус”, – написав Анатолій Бондаренко.

Залиште коментар