Я проти будь-якої забудови без згоди мешканців, – Юрій Тренкін

Я проти будь-якої забудови без згоди мешканців, – Юрій Тренкін

На сесію Черкаської міськради прийшли декілька мешканців будинків на Митниці, де планується будівництво магазину АТБ замість парковки. Вони висловилися проти такого будівництва, повідомивши, що забудовник уже почав рити котлован.

Депутат Тарас Коломієць ініціював депутатський запит щодо призупинення будівництва магазину за адресою вул.Героїв Дніпра, 49.

Натомість депутат Юрій Тренкін нагадав, що за його ініціативи днями був підписаний меморандум між мешканцями будинків і забудовником. Після тривалого обговорення, у якому взяли участь представники усіх прилеглих будинків, забудовник офіційно взяв зобов’язання виконати вимоги жителів. Були узгоджені усі суперечливі моменти щодо будівництва магазину, зокрема висоти приміщення не вище 10 м, графіка роботи магазину, організації паркомісць, мінімізації шуму від витяжок та інших приладів відповідно до законодавства. Якщо забудовник розпочав дії, які спричиняють супротив мешканців, це є порушенням умов цього меморандуму.

«Згідно з документом, забудовник зобов’язується не вживати жодних заходів щодо забудови, поки він не виконає всі вимоги чинного законодавства. Пакет документів щодо будівництва перебуває в КСН «Митниця», і кожен може з ним ознайомитися. Я особисто категорично проти будь-якої забудови без згоди мешканців», – наголосив Юрій Тренкін.

Залиште коментар