Як голосували за Законопроєкт про ринок землі депутати Верховної Ради від Черкащини

Як голосували за Законопроєкт про ринок землі депутати Верховної Ради від Черкащини

Після бурхливих дискусій і блокувань трибуни депутати Верховної Ради все ж проголосували у першому читанні за Законопроєкт №2178-10 про продаж сільськогосподарської землі.

Відповідне рішення підтримали 240 народних депутатів – 227 «слуг народу» і 13 позафракційних депутатів. Проти – 52, утримались – 57, 16 народних обранців узагалі не голосували.

Як свідчить голосування, Законопроєкт в основному підтримали «Слуги народу» й позафракційні.

Повністю проти закону виступила фракція «Батьківщина», яка традиційно виступає за мораторій на продаж землі в Україні. Жодного голосу «за» не дали також фракції «Європейська солідарність» та «Голос». Фракція «Опозиційної платформи – За життя» майже повністю була відсутня, ті ж двоє, які були в залі, проголосували проти.

Що стосується народних депутатів від Черкащини, то частина мажоритарників підтримали законопроєкт. «За» проголосували Олег Арсенюк (195 округ), Андрій Стріхарський (196 округ), Олександр Скічко (197 округ).

Черкаські «слуги» голосували таким чином: Сергій Нагорняк (199 округ з центром у Жашкові) проголосував проти, а Любов Шпак (194 округ з центром у Черкасах) на засіданні була відсутня.

Проти законопроєкту проголосував позафракційний Сергій Рудик (198 округ).

Антон Яценко (200 округ) – не голосував.

Залиште коментар