Як підприємствам здійснювати бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації?

Як підприємствам здійснювати бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації?

Постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 2023 року № 76 „Деякі питання реалізації положень Закону України „Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію” щодо бронювання військовозобовʼязаних на період мобілізації та на воєнний час“ затверджено Порядок та критерії визначення підприємств, установ і організацій, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період. Про це повідомляє Черкаська міська рада.

Ці Порядок та критерії відповідно до Закону України „Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію“ встановлюють механізм визначення підприємств, установ і організацій, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період, для цілей бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час.

З метою сприяння регіональному бізнесу у підготовці та формуванні пакету документів згідно з вимогами, визначеними пунктом 5 Порядку та критеріїв, Департамент регіонального розвитку обласної державної адміністрації проводить онлайн семінар.

На семінарі учасники ознайомляться з Алгоритмом визначення підприємств, установ і організацій, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період на території Черкаської області.

До участі у навчаннях запрошуються представники органів місцевої виконавчої влади та самоврядування, представники регіонального бізнесу, установ і організацій.

Семінар відбудеться в онлайн режимі об 11.00 год. 12 травня 2023 року на платформі ZOOM.

Підключення до семінару за посиланням:
https://us02web.zoom.us/j/85429694421?pwd=dE4vOU1GY3g0R3VmS05VMDNhRjhhQT09.

Ідентифікатор: 854 2969 4421. Код доступу: 028214.

За додатковою інформацією щодо заходу прохання контактувати з фахівцями Департаменту регіонального розвитку Черкаської обласної державної адміністрації за телефонами: (063) 051 92 45, (0472) 37 42 60.

Залиште коментар