Як у Черкасах вдалося подолати бюджетний колапс, розкаже депутат у прямому ефірі

Як у Черкасах вдалося подолати бюджетний колапс, розкаже депутат у прямому ефірі

Черкаси довгий час були єдиним містом в Україні без бюджету 2019. Нарешті бюджетний колапс подолано. Як це вдалося зробити, розкаже голова бюджетної комісії міської ради Юрій Тренкін.

Сьогодні (24.01) о 19:30 на телеканалі “Експо-ТВ” наживо в програмі “Експозиція”  депутат Черкаської міськради від ВО “Батьківщина” відповість на усі запитання стосовно бюжету.

Телефон прямого ефіру 0472 502374. Дивіться наживо на сторінці в соціальній мережі Facebook “Канал ТРК Експо-ТВ“, а також архіви на сайті ТРК “Експо-ТВ”.

Експозиція-наживо. Ігор Волошин, Юрій Тренкін.

Ігор Волошин та Юрій Тренкін наживо в "Експозиції". Сьогодні в програмі "Експозиція" заступник Черкаського міського голови Ігор Волошин та Юрій Тренкін – депутат Черкаської міської ради (Батьківщина), голова бюджетної комісії про бюджет міста Черкаси на 2019 рік.Ведуча програми "Експозиція" – журналіст Ольга Мальована. Телефон прямого ефіру 0472 502374. Дивіться прямі ефіри програми "Експозиція" на сторінці в соціальній мережі Facebook ТРК "Експо-ТВ", а також на сайті ТРК "Експо-ТВ" WWW.EXPOTV.CK.UA * * *

Опубліковано ТРК "Expo-TV" Четвер, 24 січня 2019 р.

Залиште коментар