Які об`єкти інфраструктури ремонтуються у Черкасах, розповів Анатолій Бондаренко

Які об`єкти інфраструктури ремонтуються у Черкасах, розповів Анатолій Бондаренко

У Черкасах тривають ремонтні роботи на різних об’єктах міської інфраструктури. Про це розповів міський голова Анатолій Бондаренко.

За його словами, наразі завершується поточний ремонт асфальтного покриття на вул.Лупиноса. А на вул.Нижній Горовій триває ремонт тротуару. Окрім цього, на вул.Надпільній від вул. Чорновола до вул.Чигиринської нанесено дорожню розмітку.

«Працюємо далі за планом, щоб наше місто було зручним для пересування як водіїв, так і пішоходів», – зазначає Анатолій Бондаренко.

Також міський голова повідомив, що у нашому місті розпочалася реконструкція скверу «Юність». Підрядник вже приступив до виконання робіт.
«Що стосується реконструкції площі перед драмтеатром, то я дав доручення наблизити фінансування цих робіт. Хоча це й обласний об’єкт, проте він розташований у центрі міста Черкаси, тому, вважаю, що він має набути привабливого вигляду у найближчі терміни», – підкреслює міський голова.

Про це інформують у Черкаській міській раді.

1 Comment до цієї статті

  1. Прапор

    Цитата: “на вул.Надпільній від вул. Чорновола до вул.Чигиринської”. З яких пір у пана Бондаренко пересікаються паралельні прямі, адже Надпільна паралельна Чигиринській. До того ж розмітка нанесена лише до перехрестя з Кобзарською (станом на 14-00 год. 29.07.2020р.).

    Відповіcти

Залиште коментар