Якісне облаштування зливової каналізації на Героїв Дніпра має бути пріоритетом для будівельників, – Бондаренко

Якісне облаштування зливової каналізації на Героїв Дніпра має бути пріоритетом для будівельників, – Бондаренко

У Черкасах триває реконструкція вулиці Героїв Дніпра на ділянці від Сержанта Смірнова до Козацької. У понеділок, 24 вересня, міський голова Анатолій Бондаренко провів виїзну нараду на цьому об’єкті та обговорив хід виконання робіт. Окрему увагу зосередив на необхідності якісного облаштування мереж зливової каналізації. Про це повідомляє сайт Черкаської міської ради.

– Після сильних злив зіштовхуємося з проблемою підтоплення цієї частини міста. Ця проблема не нова. Але зараз ми раз і назавжди маємо розв’язати її, – прокоментував Анатолій Васильович. – Наше завдання зробити все для того, аби на проїжджій частині не «затримувалася» вода після дощу.

Загалом на цій ділянці Героїв Дніпра вже повністю сформували основу для облаштування дорожнього покриття, уклали вирівнюючий шар асфальту й частково – нижній.

– Зараз підрядник завершує облаштування асфальтного покриття на заїзних кишенях, місцях для паркування транспорту, – розповів заступник начальника управління будівництва – начальник відділу супроводу проектної документації департаменту архітектури та містобування Олександр Дженжеруха. – Найближчим часом на цьому відрізку продовжать укладати нижній шар.

За його словами, аби розв’язати проблему з відведенням води, тут облаштовуватимуть резервну камеру на мережі зливової каналізації.

– У зв’язку з цим ми вирішили внести зміни до розробленого проекту. Зокрема, збільшити кількість водоприймачів на вже наявній мережі, зливоприймальних колодязів, – розповів посадовець. – Усе ускладнюється тим, що раніше на даному відрізку дороги вода могла дренувати в піщаний грунт. Тепер же, за рахунок твердого покриття й бортового каменю, лишається на проїзній частині. Через це ми прийняли рішення облаштувати розподільну камеру, яка дозволить своєчасно відводити дощову воду.

Залиште коментар