Якою буде погода цього тижня, розповіли синоптики

Якою буде погода цього тижня, розповіли синоптики

За прогнозом синоптиків, на цьому тижні значний погодних сюрпризів не очікується. Щедра Атлантика знову ділиться своїм теплом, середньодобові температури дещо підвищилися. Температура вночі 3º морозу – 2º тепла, вдень 2-7º тепла. Про погоду цього тижня на Черкащині повідомляє начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

Невеликі опади у вигляді дощу та мокрого снігу можливі на початку та наприкінці тижня. Така погода практично нешкідлива для метеозалежних людей. Але негативні сторони все ж є. Це – атмосферний тиск, який хоч і «поводиться рівно», проте його значення перевищує середньостатистичну норму.

За рахунок незвично теплої погоди жовтня – першої декади листопада та достатньому зволоженню ґрунту озимина активно вегетувала. Метеостанції області провели осіннє обстеження озимої пшениці на тестових полях. За його результатами більше 80% рослини знаходяться у фазі кущіння, яка вважається оптимальною для перезимівлі. Посіви озимих культур перебувають в кращому стані, ніж у попередньому році, коли розкущених було менше 20 %.

11-12 листопада, що на тиждень пізніше звичайного, із переходом середньодобової температури повітря нижче 5º, на Черкащині закінчилася вегетація с/г рослин. За відсутності різких знижень температури та сильних морозів, перезимівля озимини розпочалася без ускладнень.

Залиште коментар