Яку інформацію найчастіше запитують громадяни в міській раді?

Яку інформацію найчастіше запитують громадяни в міській раді?

З яких тем найчастіше подають до Черкаської міської ради запити на отримання публічної інформації громадяни, на ранковій нараді розповів начальник відділу загальноправових питань Олександр Мазур.

За його словами, до найбільш запитуваних тем відносяться: рішення щодо переймнування вулиць, про встановлення опіки, про роботу пасажирського транспорту, тарифи на житлово-комунальні послуги, витрати на ремонти ДНЗ, про вільні земельні ділянки і власників земельних ділянок.

На його думку, багатьох запитів не подавали б, якби могли знайти цю інформацію на сайті у відкритому доступі.
Як повідомив Олександр Мазур, з початку року до міської ради надійшло 609 запитів від громадян. Чверть з них – це, по суті, не запити, а звернення.

Юрист наголосив, що чиновники мають відповідати на всі запити, де вказана особа запитувача, навіть, якщо вказано не справжнє прізвище (приміром, Барак Обама). Ідентифікувати особу відповідачі не зобов`язані.

За словами Олександра Мазура, згідно із законодавством, у друкованому вигляді інформація надається безкоштовно тільки обсягом до 10 сторінок. За більший об`єм громадянин повинен сплатити до міського бюджету згідно з визначеним тарифом.

Залиште коментар