Юлії Тимошенко: Перемогли нацистів – переможемо і рашистів

Юлії Тимошенко: Перемогли нацистів – переможемо і рашистів

Перемога України у війні, яку розв’язала росія на нашій землі, обов’язково настане. Як вдалося здолати нацистів, так вдасться здолати й рашистів.

На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко у зверненні з нагоди Дня пам’яті та примирення.

Вона зауважила, що українці сьогодні, як ніхто інший, розуміють значення цієї пам’ятної дати.

«Пам’ятаємо, бо над Києвом та іншими містами України сьогодні гримлять не травневі грози, а звуки української ППО, що відбиває чергову атаку російських ракет та шахедів. Пам’ятаємо, бо наші діти йдуть не до школи, а до укриття. Пам’ятаємо, бо наші українські воїни не працюють у полі, а б’ють ворога і звільняють нашу землю!» – зазначила вона.

Утім, за словами Юлії Тимошенко, про примирення зараз не йдеться, позаяк в українців щодо ворога наразі зовсім інші емоції.

«А щодо примирення – то це зараз не про нас. Не на часі, як то кажуть… Лють, помста, відплата. Саме ці емоції зараз мають ціну в Україні», – додала лідер «Батьківщини».

Водночас вона закликала світ не просто пам’ятати події минулого і теперішнього, а й активно допомагати Україні.

«І світові хочеться сказати: пам’ятайте! Але просто пам’ятати, як показала історія, – замало. Робіть, дійте, допомагайте нам, бо Україна сьогодні стікає кров’ю і за ваш мир, за вашу свободу!» – закликала Юлія Тимошенко.

Голова «Батьківщини» переконана, що Україна обов’язково виборе перемогу в кривавій війні, яку розв’язала росія на нашій землі, і обов’язково здолає рашизм, як у минулому столітті світ здолав нацизм.

«Ми ж чекаємо на День Перемоги! Наш український День Перемоги вже у цій Війні! Перемоги, яка обов’язково настане! Перемогли нацистів – переможемо і рашистів. Героям слава!» – підсумувала Юлія Тимошенко.

Залиште коментар